Hakkımızda

Özdörtyol Grup hikayesine büfe işletmeciliği olarak 1997 yılında başlamıştır. Büfe-Market işletmeciliğinin yanında 2005 yılında gayrimenkul danışmanlık hizmeti de vermeye başlayan firmamız 2009 yılında inşaat sektörüne müteahhitlik olarak girmiştir. Firmamız geçmişten günümüze kadar doğru yatırım ve büyüme planı ile bir çok büfe, inşaat ve gayrimenkul sektöründe çalışmalar yapmıştır.

Özdörtyol Grubu oluşturan en önemli parçamız, amiral gemimiz ve bizi biz yapan Büfe-Market işletmeciliğimiz. Antalya’nın farklı lokasyonlarında bulunan büfe ve marketlerimizde bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz. Grubumuzun gıda bölümü Türkiye ve dünya genelinde kabul görmüş markaların ürünlerini satmakta ve kalite standartlarına dikkat etmektedir.

Özdörtyol Grup İnşaat bölümü olarak inşaat sektöründe yüzlerce aileyi konut sahibi yapmanın gururunu yaşıyoruz. İnşaat Grubumuz yaşamın en önemli noktasına etki eden yapı sektörünün sorumluluklarını olgunlaştırarak benimsemiş bir yapıya sahiptir. Estetik ve modernliğin yanında sağlamlığı ve kaliteli malzemeleri ile konut inşaa eden firmamız kurumsal ilkeleri doğrultusunda hareket eder.

Özdörtyol grubumuzun en önemli parçalarından birisi olan gayrimenkul grubumuz ile herkesin ihtiyacına göre özelliklerde yapı ve alanlar için danışmanlık yapmakta ve alım-satımın sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlamaktayız. Bir çok ailenin ve yatırımcının hayallerini eksiksiz olarak gerçekleştiren firmamız büyük ölçekli projelerin gayrimenkul danışmanlığını yapmaktadır. Alım-Satım özellikle gayrimenkul alanında zorlu bir süreçtir. Her şeyin mükemmel ilerlemesi ve sorunsuz şekilde tamamlanması için grubumuzun uzman ekibi her iki tarafında haklarını ve vaadleri koruyarak danışmanlık yapmaktadır.